خرید بک لینک

طراحی سایت در شیراز
مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

دانش هوشمند سازی ساختمان, هوشمند سازی ساختمان bms, آموزش هوشمند سازی ساختمان, هزینه هوشمند سازی ساختمان, هوشمند سازی خانه, ساختمان هوشمند چیست, هوشمند سازی مدار

خانه هوشمند چگونه عمل می کند

 خانه هوشمند چگونه عمل می کند

خانه هوشمند ، زندگی در مد هدایت خودکار است - پیشرفت روز افزون در عرصه صنعت هوشمندسازی ساختمان، آسایش و رفاه  خانه را همراه با صرفه جویی در مصرف انرژی  به ارمغان آورده است.خانه ای که مانند یک خدمتکار تمامی سعی و تلاش خود را می کند تا بیشترین خدمت را برای شما انجام دهد.
 
و شما بیشترین لذت را از داشتن آن بچشید.خانه حضور شما را حس می کند ، تغییرات گرمایشی و سرمایشی را متوجه می شود ، علایق و سلایق شما را میداند و خود به صورت خودکار به عنوان دستیار شما فرامین لازم را به اثاثه خانه صادر می کند. خانه هوشمند عادت سرمایی و گرمایی شما را خوب می شناسد و قبل از اینکه از سرما یا گرما کلافه شوید دمای مورد نظر شما را فراهم می سازد. این امکان باعث می شود تا وقتی در منزل نیستید انرژی با ارزش هدر نرود. پس ساختمان شما به نوعی صرفه جویی هم می کند. حتی می توانید میزان مصرف انرژی خود را مشاهده کنید و یا هنگامی که سیم کشی منزل شما دچار مشکل شود و بار اضافی وجود دارد از آن مطلع شوید.
 
روز سختی داشتید؟نظرتان با تماشای یک فیلم جذاب چیست؟ می خواهید بروید پرده ها را بکشید و چراغ های اضافی را خاموش کنید تا نور به میزان نیاز شود؟ دنبال کنترل تلویزون می گردید؟ صبر کنید این همه کار لازم نیست! شاید میپرسید چرا؟ خب پس هنوز نمی دانید خانه هوشمند شما چه کارهای خارق العاده ای می تواند بکند. در کمال آرامش روی کاناپه لم دهید و با فشردن یک دکمه معجزه هوشمند سازی را ببینید. تمام این سناریو توسط خانه هوشمند شما اجرا می شود.
 
 
 در خانه هوشمند ساکنین قادر هستند تا بی نیاز از اینکه به اتاق یا فضای مورد نظر مراجعه کنند روشنایی آن مکان را به طرق مختلف و از راه دور کنترل نمایند. این بدین معناست که شما می توانید در پذیرائی باشید و چراغ های اتاق خواب خود را خاموش یا روشن نمائید. اگر موافقید کمی فاصله را بیشتر کنیم و به خارج منزل برویم. آیا باز هم می توانیم چراغ های منزل را بدون مراجعت به منزل کنترل کنیم؟! پاسخ مثبت است. تکنولوژی شعبده می کند و شما با اختیار داشتن یه خط ثلفن و یا گوشی موبایل و یا اینترنت قادر هستید این کار را انجام دهید. خانه هوشمند شما منتظر فرمان شماست، دکمه را بفشارید و اجازه دهید غول چراغ جادویی به نام هوشمند سازی ساختمان برایتان خواسته تان را برآورده سازد و شما کنترل کامل املاک خود را به دست گیرید.
 
خیلی از ما وقتی به سفرهای دور می رویم از امنیت خانه خود نگرانیم. هراس داریم مبادا چراغ های خاموش منزلمان برای روزهای زیاد جناب آقا دزده رو به هوس بیاندازد تا به خانه مان سرک بکشد. شما یک خانه هوشمند باوفا دارید که از پس حفاظت خودش بر میاید و در نبود شما مراقب خودش هست. او به هنگام نبود شما حضور شما را شبیه سازی می کند. به طور مثال هر شب راس ساعت ۸ شب چراغ ها را روشن و ساعت ۱۲ خاموش می کند.در ضمن با هوشمندسازی باغچه ، باغ هوشمند شما هم طبق برنامه آبیاری می شود.فراموش کرده بودید به هنگام خروج قهوه ساز را خاموش کنید؟ از راه دور برق قهوه ساز را قطع کنید. بدین ترتیب همه چیز رو به راه است، آسوده از سفر خود لذت ببرید.
 
 
تفاوت اصلی خانه هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل سرمایشی گرمایشی هوشمند، نورپردازی، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین مداربسته و مانتیورهایی که می توانند به خانه هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.
 

 

خانه هوشمند، کلمه جدیدی که امروزه ممکن است به گوش بسیاری از ما خورده باشد، قبلا فقط در فیلم ها و سریال های علمی تخیلی ابزارها و ساختمان هوشمندی را می دیدیم که صاحبخانه به راحتی و با فشردن یک دکمه بسیاری از اعمال را انجام می دهد. یک خبر بسیار خوب اینکه دیگر واژه خانه هوشمنداز فیلم ها به واقعیت زندگی واقعی آمده و خبر شگفت انگیز دیگر اینکه، هم اکنون این تکنولوژی جدید در ایران نیز برای افراد مختلف امکان پذیر می باشد. و به زودی همچون سایر تکنولوژی ها همه گیر و فراگیر خواهد شد. 

برچسب ها : خانه هوشمند چگونه عمل می کند,خانه هوشمند,هوشمندسازی ساختمان, دوربین مداربسته, املاک, آپارتمان, ,

موضوع : هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟,شبیه سازی چهارراه با اتاماتها,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟ همراه فیلم,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟,خانه هوشمند bms,دنیای هوشمند سازی ساختمان,تجهیزات خانه هوشمند,خانه هوشمند راگاسازه,آشنایی با تجهیزات خانه هوشمند,فروش تجهیزات هوشمند سازی ساختمان,کلمات کلیدی خانه هوشمند,سیستم کنترل تردد خانه هوشمند,خانه هوشمند,خانه هوشمند بیسیم,خانه هوشمند z-wave,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 19:41 توسط rezaee | | بازدید : 223

خانه هوشمند دقیقا چیست؟

خانه هوشمند دقیقا چیست؟

خانه هوشمند , هوشمند سازی ساختمان
  خانه هوشمند ، زندگی در مد هدایت خودکار! - پیشرفت روز افزون در عرصه صنعت هوشمندسازی ساختمان، آسایش و رفاه  خانه را همراه با صرفه جویی در مصرف انرژی  به ارمغان آورده است.خانه ای که مانند یک خدمتکار تمامی سعی و تلاش خود را می کند تا بیشترین خدمت را برای شما انجام دهد و شما بیشترین لذت را از داشتن آن بچشید.خانه حضور شما را حس می کند ، تغییرات گرمایشی و سرمایشی را متوجه میشود ، علایق و سلایق شما را میداند و خود به صورت خودکار به عنوان دستیار شما فرامین لازم را به اثاثه خانه صادر می کند.مثلا خانه ی شما عادت سرمایی و گرمایی شما را خوب می شناسد و قبل از اینکه از سرما یا گرما کلافه شوید این کار را برایتان انجام میدهد. این امکان باعث می شود تا وقتی در منزل نیستید انرژی با ارزش هدر نرود پس به ساختمان شما به نوعی صرفه جویی هم می کند. حتی می توانید میزان مصرف انرژی خود را مشاهده کنید و یا درصورتی که سیم کشی منزل شما دچار مشکل است و بار اضافی وجود دارد از آن مطلع شوید
خسته شدید؟نظرتان با تماشای یک فیلم جذاب چیست؟ می خواهید بروید پرده ها را بکشید و چراغ های اضافی را خاموش کنید تا نور به میزان نیاز شود؟دنبال کنترل تلویزون می گردید؟ صبر کنید این همه کار لازم نیست! شاید میپرسید چرا؟ خب پس هنوز نمی دانید خانه هوشمند شما چه کارهای خارق العاده ای می تواند بکند. در کمال آرامش روی کاناپه لم دهید و با فشردن یک دکمه معجزه هوشمند سازی را ببینید. تمام این سناریو توسط خانه هوشمند شما اجرا می شود.

در یک خانه هوشمند ساکنین قادر هستند تا بی نیاز از اینکه به اتاق یا فضای مورد نظر مراجعه کنند روشنایی آن مکان را به طرق مختلف و از راه دور کنترل نمایند. این بدین معناست که شما می توانید در پذیرائی باشید و چراغ های اتاق خواب خود را خاموش یا روشن نمائید. اگر موافقید کمی فاصله را بیشتر کنیم و به خارج منزل برویم. آیا باز هم می توانیم چراغ های منزل را بدون مراجعت به منزل کنترل کنیم؟! پاسخ مثبت است. تکنولوژی شعبده می کند و شما با اختیار داشتن یه خط ثلفن و یا گوشی موبایل و یا اینترنت قادر هستید این کار را انجام دهید. خانه ی شما منتظر فرمان شماست، دکمه را بفشارید و اجازه دهید غول چراغ جادویی به نام هوشمند سازی ساختمان برایتان خواسته تان را برآورده سازد.
خیلی از ما وقتی به سفرهای دور می رویم از امنیت خانه خود نگرانیم. هراس داریم مبادا چراغ های خاموش منزلمان برای روزهای زیاد جناب آقا دزده رو به هوس بیاندازد تا به خانه مان سرک بکشد. شما یک خانه هوشمند باوفا دارید که از پس حفاظت خودش بر میاید و در نبود شما مراقب خودش هست. او به هنگام نبود شما حضور شما را شبیه سازی می کند. به طور مثال هر شب راس ساعت ۸ شب چراغ ها را روشن و ساعت ۱۲ خاموش می کند.در ضمن فضای سبز هم طبق برنامه آبیاری می شود.فراموش کرده بودید به هنگام خروج قهوه ساز را خاموش کنید؟ از راه دور برق قهوه ساز را قطع کنید. بدین ترتیب همه چیز رو به راه است، آسوده از سفر خود لذت ببرید.

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.
خانه هوشمند، کلمه جدیدی که امروزه ممکن است به گوش بسیاری از ما خورده باشد، قبلا فقط در فیلم ها و سریال های علمی تخیلی ابزارها و ساختمان های هوشمندی را می دیدیم که صاحبخانه به راحتی و با فشردن یک دکمه بسیاری از اعمال را انجام می دهد. یک خبر بسیار خوب اینکه دیگر واژه خانه هوشمند از فیلم ها به واقعیت زندگی واقعی آمده و خبر شگفت انگیز دیگر اینکه، هم اکنون این تکنولوژی جدید در ایران نیز برای افراد مختلف امکان پذیر می باشد. و به زودی همچون سایر تکنولوژی ها همه گیر و فراگیر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : خانه هوشمند , هوشمند سازی ساختمان , ساختمان هوشمند , خانه هوشمند , خانه هوشمند bms, خانه هوشمند چیست؟, آموزش خانه هوشمند, خانه هوشمند بیسیم, تجهیزات خانه هوشمند, شرکت خانه هوشمند, خانه هوشمند tis, هوشمند سازی خانه

برچسب ها : خانه هوشمند,هوشمند سازی ساختمان,ساختمان هوشمند,خانه هوشمند, خانه هوشمند bms, خانه هوشمند چیست؟, آموزش خانه هوشمند, خانه هوشمند بیسیم, تجهیزات خانه هوشمند, شرکت خانه هوشمند, خانه هوشمند tis, هوشمند سازی خانه,, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 19:28 توسط rezaee | | بازدید : 382

پرده برقی در سیستم خانه هوشمند

 پرده برقی در سیستم خانه هوشمند

 با استفاده از سيستم خانه هوشمند مي توان براحتي انواع مدلهاي پرده برقی، كركره و سايبان را براحتي و با روش هاي مختلف كنترل نمود. شما با اين سيستم مي توانيد با بهره گيري از كليدهاي هوشمند و صفحه نمایش لمسی در قالبهاي دستوري مختلف همچون دستور مستقيم ، سناريو و يا حتي با گوشی هوشمند و وب از راه دور نيز آنها را كنترل نماييد. در سيستم هوشمند پرده برقی مي توانند در صورت تمايل كاربر بصورت اتوماتيك در زمانهاي مختلف و يا تحت عواملي همچون تمايز شدت نور داخل و خارج ساختمان و يا شدت گرماي محيط باز وبسته شوند بدون آنكه نياز به صرف وقت و انرژي خاصي جهت مديريت وضعيت پرده ها باشد.
 
انواع  پرده ها
 
پرده های برقی قابل استفاده در خانه هوشمند می باشند این پرده ها در انواع مختلف وجود دارند پرده های رول پرده های از کنار جمع شو و پرده های سایه روشن
 
پرده های رول
 
موتور پرده های رول از نوع موتورهای توبولار می باشد. این موتورها بصورت لوله ای بوده و درون لوله بالایی که پارچه پرده ای به آن وصل می شود قرار می گیرند این پرده ها به صورت بالا و پایین رونده کار می کنند و با چرخش موتور به سمت چپ یا راست پرده را بالا و یا پایین می برند و پارچه پرده ای را به صورت رول بر روی لوله اصلی جمع می کنند.
 
پرده های کنار باز شو
 
این پرده ها همان پرده های نرمال خانه ها می باشند که پرده را به کنار می برند در این سیستم ها ، کار به دو صورت انجام می گیرند یکی موتور پرده در بالا قرار گرفته و به گوشه ریل پرده وصل می شود و با فرمان به آن پرده باز یا بسته می شود در انواع دیگر موتور پرده به نخی که از ریل آمده وصل می شود و نخ را می چرخاند که این باعث باز یا بسته شدن پرده می شود.
 
پرده های هلندی( سایه روشن)
 
این پرده ها علاوه بر بالا پایین شدن پرده می توانند میزان نور ورودی را نیز کنترل نمایند و این کار بوسیله باز و بسته شدن شیبدار تیغه های پرده انجام می گیرد که برای کنترل آن دو موتور جدا گانه یکی برای بالا و پایین کردن و دیگری جهت تنظیم نور استفاده شده است.
 
کرکره های برقی در خارج پنجره ها جهت امنیت بیشتر ساختمان و همچنین تنظیم نور استفاده می گردد. 
 
ویژگی ها و قابلیت های پرده برقی
 
این نوع از ریل پرده برقی مجهز به سنسور حرکتی می باشد تا در مواقعی که ریموت در دسترس نیست ، تنها با کمی حرکت پرده ، سنسور فعال شده و بقیه مسیر را بپیماید .
 
سنسور موقعیت یاب برای تشخیص هوشمند ابتدا و انتهای ریل پرده برقی .
 
دارای سنسور تشخیص خرابی ریل برقی .در صورت قطع برق بیش از 5 دقیقه شفت موتور آزاد شده و پرده بصورت دستی قابل حرکت میباشد .
 
این نوع از موتور پرده برقی تنها و فقط تنها موتوری است که دارای سیستم IR , RF برای اتصال به خانه هوشمند و سیستم BMS ، جهت پرده هوشمند و پرده اتومات و MOTORIZE میباشد.
 
ضمنا در صورت درخواست مشتری ، نصب سیستم بلوتوث برای اتصال به موبایل و یا سیستم خانه هوشمند نیز امکان پذیر است .
 
علاوه بر این نصب سنسور نور و سنسور باد نیز بر روی پرده برقی امکان پذیر می باشد. 

برچسب ها : پرده برقی در سیستم خانه هوشمند,پرده برقی, خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان,هوشمندسازی ساختمان, BMS, خانه هوشمند, دوربین مداربسته, ویلا, ,

موضوع : هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟,شبیه سازی چهارراه با اتاماتها,خانه هوشمند آرمینا,خانه هوشمند ایرانیان,دنیای هوشمند سازی ساختمان,تجهیزات خانه هوشمند,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 19:44 توسط rezaee | | بازدید : 236

مزایای هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟

مزایای هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟

مزایای هوشمند سازی ساختمان

آسایش و رفاه شما

سيستم هوشمند ساختمان، آسايش و رفاه را برای ساکنین خود به ارمغان مي آورد لذا ميتوان اميدوار بود كه در زندگي پرمشغله و مدرن امروزي، راه حلي مناسب جهت ايجاد راحتي
بيشتر و سرعت بخشيدن به امور روزانه باشد.تا افراد وقت بیشتری برای تمرکز بر روی مسایل اصلی تر داشته باشند.

 کنترل مرکزی و از راه دور

خانة هوشمند داراي يك زيربناي ارتباطي پيشرفته است و كه در آن كلية سيستمهاي الكترومكانيكي ساختمان به صورت مركزي مانيتور و كنترل ميشوند و ساكنين اين خانه ضمن استفاده از خدمات پيشرفتة خانه هوشمند در مصرف انرژي صرفه جوئي قابل ملاحظه ای كرده و لذت زندگي در يك خانة ای از اینده را نيز تجربه ميكنند. 
 
بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی 
 
 با سيستم كنترل هوشمند ساختمان ميتوان تا حدود % 50 در مصرف انرژي صرفه جويي كرد. يك سيستم هوشمند انرژي هايي كه در ساعت اوج مصرف بيش از حد مصرف مي شوند را مهار كرده و انرژي هايي را كه در ساعات خالي از سكنه تلف مي شوند را حذف مي كند و همچنين از منابع طبيعي در كنار منابع مصنوعي در زمان مناسب به طور هوشمند استفاده مي نمايد. بعنوان مثال در صورتي كه كسي در محيط حضور نداشته باشد سيستم روشنايي و سرمايش-گرمايش از كار مي افتد و در ساعتي از روز به دليل وجود نور طبيعي خورشيد با باز شدن پرده ها به طور هوشمند نور محيط تامين شده و نياز به استفاده از سيستم روشنايي نيست.

 


برچسب ها : سیستم مدیریت هوشمند مجتمعهای چند منظوره,کلمات کلیدی خانه هوشمند,سیستم کنترل تردد خانه هوشمند,خانه هوشمند,خانه هوشمند بیسیم,خانه هوشمند z-wave,خانه هوشمند دقیقا چیست, ,

موضوع : کلمات کلیدی خانه هوشمند,سیستم کنترل تردد خانه هوشمند,خانه هوشمند,خانه هوشمند بیسیم,خانه هوشمند z-wave,خانه هوشمند دقیقا چیست,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 20:35 توسط rezaee | | بازدید : 227

هوشمندسازی ساختمان چیست؟

 هوشمندسازی ساختمان چیست؟

در هوشمندسازی ساختمان، خانه هوشمند به عنوان خدمتگزاری منظم و وقت شناس عمل می کند که عادات افراد خانه را به خوبی می داند و تمامی کارهای خانه را با اتوماسیون تجهیزات خانه هوشمند به صورت اتوماتیک انجام می دهد:
چراغ ها در زمان مناسب روشن می شوند ، نورپردازی بیرون هنگام شب روشن می شود و تا پاسی از شب روشن می ماند و بعد از چند ساعت خاموش می شوند و فقط با حس کردن حرکت روشن می شوند ، پرده برقیصبح ها باز می شود و شب بسته می شود. استخر هوشمند قبل از ورود شما به ویلا گرم و پر از آب خواهد بود. پارکینگ شما هوشمندانه عمل خواهد کرد و ویلای شما به گرمی پذیرای شما خواهد بود.
 
هزینه هوشمندسازی خانه ساختمان ، آپارتمان یا ویلا به سرعت توسط صرفه جویی که در مصرف انرژی در پی خواهد داشت برگردانده می شوند به اضافه حس بسیار خوب و لوکسی که از داشتن خانه هوشمند خواهید داشت.

برچسب ها : خانه هوشمند, هوشمندسازی ساختمان, دوربین مداربسته, هوشمندسازی هتل, هوشمندسازی آزمایشگاه, ,

موضوع : هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟,شبیه سازی چهارراه با اتاماتها,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟ همراه فیلم,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟,خانه هوشمند bms,خانه های هوشمند در ایران,شرکت خانه هوشمند,خانه هوشمند آرمینا,خانه هوشمند ایرانیان,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 19:49 توسط rezaee | | بازدید : 242

سیستم مدیریت هوشمند هتل

 سیستم مدیریت هوشمند هتل

ارائــه خدمــات رفاهــی بــه میهمانــان در بســتر هوشــمند از مرحلــه رزرو اتاقهــا تـا آخریـن لحظـه اقامـت کنتــرل هوشــمند و امــکان برنامهریــزی شـرایط محیطـی )دمـا، رطوبت، روشـنایی، کنتـرل پردههــا، پخــش موســیقی( امــکان ارتبــاط آنالیــن میهمانــان بــا پذیــرش هتــل از طریــق صفحــه نمایــش لمســی رزرو اینترنتــی و مشــاهده اتاقهــا بصــورت آنالیــن امــکان گزارشگیــری و تفکیــک مصــارف انــرژی بخشهــای مختلــف هتــل در بــازه هــای زمانــی گوناگــون و سیســتم هــا ی Sharing Time عــدم نیــاز بــه پیمانــکار تاسیســاتی دائمــی جهــت پشــتیبانی، نگهــداری و عیبیابــی هوشــمند تاسیســات مکانیکــی و الکتریکــی از طریــق نرمافــزار از داخــل ســاختمان هتــل و یــا از راه دور


برچسب ها : هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟,شبیه سازی چهارراه با اتاماتها,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟ همراه فیلم,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟,خانه هوشمند bms,خانه های هوشمند در ایران,شرکت خانه هوشمند,خانه هوشمند آرمینا,خانه هوشمند ایرانیان, ,

موضوع : هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست,کلمات کلیدی خانه هوشمند,سیستم کنترل تردد خانه هوشمند,خانه هوشمند,خانه هوشمند بیسیم,خانه هوشمند z-wave,خانه هوشمند دقیقا چیست,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 20:16 توسط rezaee | | بازدید : 227

خانه هوشمند دقیقا چیست؟ - هوشمند سازی ساختمان

خانه هوشمند دقیقا چیست؟ -  هوشمند سازی ساختمان

 خانه هوشمند ، هوشمند سازی ساختمان

  خانه هوشمند ، زندگی در مد هدایت خودکار است - پیشرفت روز افزون در عرصه صنعت هوشمندسازی ساختمان، آسایش و رفاه  خانه را همراه با صرفه جویی در مصرف انرژی  به ارمغان آورده است.خانه ای که مانند یک خدمتکار تمامی سعی و تلاش خود را می کند تا بیشترین خدمت را برای شما انجام دهد و شما بیشترین لذت را از داشتن آن بچشید.خانه حضور شما را حس می کند ، تغییرات گرمایشی و سرمایشی را متوجه می شود ، علایق و سلایق شما را میداند و خود به صورت خودکار به عنوان دستیار شما فرامین لازم را به اثاثه خانه صادر می کند. خانه هوشمند عادت سرمایی و گرمایی شما را خوب می شناسد و قبل از اینکه از سرما یا گرما کلافه شوید دمای مورد نظر شما را فراهم می سازد. این امکان باعث می شود تا وقتی در منزل نیستید انرژی با ارزش هدر نرود. پس ساختمان شما به نوعی صرفه جویی هم می کند. حتی می توانید میزان مصرف انرژی خود را مشاهده کنید و یا هنگامی که سیم کشی منزل شما دچار مشکل شود و بار اضافی وجود دارد از آن مطلع شوید.
 
روز سختی داشتید؟نظرتان با تماشای یک فیلم جذاب چیست؟ می خواهید بروید پرده ها را بکشید و چراغ های اضافی را خاموش کنید تا نور به میزان نیاز شود؟ دنبال کنترل تلویزون می گردید؟ صبر کنید این همه کار لازم نیست! شاید میپرسید چرا؟ خب پس هنوز نمی دانید خانه هوشمند شما چه کارهای خارق العاده ای می تواند بکند. در کمال آرامش روی کاناپه لم دهید و با فشردن یک دکمه معجزه هوشمند سازی را ببینید. تمام این سناریو توسط خانه هوشمند شما اجرا می شود.
 
 
 در خانه هوشمند ساکنین قادر هستند تا بی نیاز از اینکه به اتاق یا فضای مورد نظر مراجعه کنند روشنایی آن مکان را به طرق مختلف و از راه دور کنترل نمایند. این بدین معناست که شما می توانید در پذیرائی باشید و چراغ های اتاق خواب خود را خاموش یا روشن نمائید. اگر موافقید کمی فاصله را بیشتر کنیم و به خارج منزل برویم. آیا باز هم می توانیم چراغ های منزل را بدون مراجعت به منزل کنترل کنیم؟! پاسخ مثبت است. تکنولوژی شعبده می کند و شما با اختیار داشتن یه خط ثلفن و یا گوشی موبایل و یا اینترنت قادر هستید این کار را انجام دهید. خانه هوشمند شما منتظر فرمان شماست، دکمه را بفشارید و اجازه دهید غول چراغ جادویی به نام هوشمند سازی ساختمان برایتان خواسته تان را برآورده سازد.
 
خیلی از ما وقتی به سفرهای دور می رویم از امنیت خانه خود نگرانیم. هراس داریم مبادا چراغ های خاموش منزلمان برای روزهای زیاد جناب آقا دزده رو به هوس بیاندازد تا به خانه مان سرک بکشد. شما یک خانه هوشمند باوفا دارید که از پس حفاظت خودش بر میاید و در نبود شما مراقب خودش هست. او به هنگام نبود شما حضور شما را شبیه سازی می کند. به طور مثال هر شب راس ساعت ۸ شب چراغ ها را روشن و ساعت ۱۲ خاموش می کند.در ضمن با هوشمندسازی باغچه ، باغ هوشمند شما هم طبق برنامه آبیاری می شود.فراموش کرده بودید به هنگام خروج قهوه ساز را خاموش کنید؟ از راه دور برق قهوه ساز را قطع کنید. بدین ترتیب همه چیز رو به راه است، آسوده از سفر خود لذت ببرید.
 
 
تفاوت اصلی خانه هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل سرمایشی گرمایشی هوشمند، نورپردازی، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین مداربسته و مانتیورهایی که می توانند به خانه هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.
 
خانه هوشمند، کلمه جدیدی که امروزه ممکن است به گوش بسیاری از ما خورده باشد، قبلا فقط در فیلم ها و سریال های علمی تخیلی ابزارها و ساختمان هوشمندی را می دیدیم که صاحبخانه به راحتی و با فشردن یک دکمه بسیاری از اعمال را انجام می دهد. یک خبر بسیار خوب اینکه دیگر واژه خانه هوشمند از فیلم ها به واقعیت زندگی واقعی آمده و خبر شگفت انگیز دیگر اینکه، هم اکنون این تکنولوژی جدید در ایران نیز برای افراد مختلف امکان پذیر می باشد. و به زودی همچون سایر تکنولوژی ها همه گیر و فراگیر خواهد شد. 

برچسب ها : خانه هوشمند دقیقا چیست؟, خانه هوشمند دقیقا چیست؟,هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان,هوشمندسازی ساختمان,باغ هوشمند,خانه هوشمند, ,

موضوع : هوشمند سازی ساختمان,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست,هوشمند سازی ساختمان دقیقا چیست؟,شبیه سازی چهارراه با اتاماتها,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟ همراه فیلم,خانه یا ساختمان هوشمند چیست؟,خانه هوشمند bms,خانه های هوشمند در ایران,شرکت خانه هوشمند,خانه هوشمند آرمینا,خانه هوشمند ایرانیان,دنیای هوشمند سازی ساختمان,تجهیزات خانه هوشمند,خانه هوشمند راگاسازه,آشنایی با تجهیزات خانه هوشمند,خانه هوشمند,خانه هوشمند بیسیم,خانه هوشمند z-wave,خانه هوشمند دقیقا چیست,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در شنبه 16 ارديبهشت 1396ساعت 20:31 توسط rezaee | | بازدید : 233

صفحه قبل 1 صفحه بعد